BNV

Barış Erdoğan Kimdir?

Barış Erdoğan kimdir? Barış Erdoğan nerelidir? Barış Erdoğan hayatı ve Barış Erdoğan hakkında bilmek istedikleriniz, meraklısına Barış Erdoğan üzerine bilgiler bu yazımızda…

Barış Erdoğan son dönemde katıldığı Exatlon Challenge isimli yarışma programı ile merak konusu olmuştur. Peki kaç yaşında? doğum yeri neresi? kısaca hakkında hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılında Norveç’in Oslo şehri’nde dünyaya geldiğini belirten Barış Erdoğan Youtube video kanalında paylaştığı videolar ile sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Genellikle aksiyon ve performans üzerine videolar paylaşan Erdoğan daha önce televizyon ekranlarında yayınlanan Ninja Warrior isimli yarışmaya da katılmıştır. Yarışmaya 2015 yılında İzmir’den katılmıştır. Yarışmada bölüm 1.si olmuş ayrıca Türkiye Parkur Şampiyonluğu bulunmaktadır. Ninja Warrior’da büyük ödülün sahibi olmuş ve 25 Bin TL kazanmıştır.

Hayatının parkurların yanı sıra aksiyon dolu geçtiğini belirten başarılı isim youtube video kanalında eğitim videoları da paylaşmaktadır. Sakatlıklara karşı eklem güçlendirme, inşaat demirlerinde parkour antrenmanı, halter çalışmaları, sıfır bacak açma, karın kası, tatil, takla ve daha bir çok videosu kanalında mevcuttur. Ayrıca resmi youtube kanalında ki açıklamasında arkadaşları ile boş eğlence ve VLOG videolarını paylaştığını dile getirmiştir.

Post a Comment