BNV

t

Garanti BBVA Nedir?

BBVA tarafından geçtiğimiz yıllarda satın alınan Garanti Bankası, bugün itibariyle marka değişimine giderek GarantiBBVA olarak anılacak. Banka bugün yapılan değişiklikle birlikte alan adını da www.garantibbva.com.tr olarak değiştirdi.

Banco Bilbao Vizcaya Argentaria, S.A., Kısaca BBVA, İspanya merkezli bir bankadır. Banka, ilk olarak 1857 yılında Banco Bilbao Vizcaya adıyla kurulmuş olup 1999 yılında Argentaria ile birleşerek günümüz adını almıştır ve ülkenin ikinci büyük bankasıdır. Bankanın merkezi Bilbao’da yer almaktadır.

9 yıl önce BBVA Grubuna satılan Garanti Bankası 11 Haziran 2019’dan itibaren ismini ve kurumsal tüm markalarını Garanti BBVA olarak değiştiriyor.

Garanti BBVA Nedir?

Bankadan yapılan açıklama şu şekilde:

9 yıldır bünyesinde bulunduğumuz BBVA Grubu’nun tüm dünyada uyguladığı dijital dönüşüm stratejisi kapsamında, BBVA’nın global marka gücünü Garanti marka ve logosunun yanına ekliyor ve bugünden itibaren Garanti BBVA ismini kullanmaya başlıyoruz.

Yeni ismimizle birlikte güncellenecek alanları aşağıda bulabilirsiniz. Sorularınız olursa şubelerimiz ya da Müşteri İletişim Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Garanti BBVA olarak her zaman olduğu gibi bundan sonra da, ülkemiz ekonomisine değer katmaya ve çağın fırsatlarını herkese sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Değişim Alanı Öncesi 11 Haziran 2019’dan İtibaren
İnternet Sitesi Adresimiz www.garanti.com.tr www.garantibbva.com.tr
Dijital Kanallarımız Garanti Cep

Garanti İnternet Garanti BBVA Mobil

Garanti BBVA İnternet
Çağrı Merkezimiz Alo Garanti (444 0 333) Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi (444 0 333)
Şubelerimiz* Garanti Garanti BBVA
E-Posta Adres Uzantımız** @garanti.com.tr @garantibbva.com.tr
SMS İsmimiz GARANTI GARANTİBBVA
Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter: @garantiyesor

Facebook: Garanti Bankası

Instagram: Garanti Bankası

LinkedIn: Garanti Bankası

Youtube: Garanti Twitter: @garantiyesor
(Twitter ismimiz değişmiyor.)

Facebook: Garanti BBVA

Instagram: Garanti BBVA

LinkedIn: Garanti BBVA

Youtube: Garanti BBVA

*Yeni ismimizin şubelerde kullanımı, belirli bir sayıda şubeyle başlayacak ve zaman içinde yaygınlaştırılacak.

**E-postalarımızda daha önce Garanti Bankası olarak gördüğünüz gönderen kişi alanı, Garanti BBVA olarak güncellenecek. “@garantibbva.com.tr” uzantısı ise, tüm e-postalarımızda 1 ay içinde kullanıma girecek.