Tuğçe Kandemir Kimdir?


Tuğçe Kandemir kimdir? Tuğçe Kandemir nerelidir? Tuğçe Kandemir hayatı ve Tuğçe Kandemir hakkında bilmek istedikleriniz, meraklısına Tuğçe Kandemir üzerine bilgiler bu yazımızda…

1996 yılında aslen Mersin’de dünyaya gelmiştir. Mersin Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olmuş, halen aynı üniversitede asistan olarak çalışmalarını sürdürdüğü belirtilmektedir. KPSS döneminde iken ünlü olduğunu belirten genç sanatçı, atamasının gerçekleşmediğini, asistanlığın ardından tezini verip yoluna devam etmek istediğini belirtmiştir.

Özellikle YouTube video sitesinde amatör olarak seslendirdiği şarkılar ile sesini duyurmuştur. 2018 yılında Bu Benim Öyküm isimli şarkıyı Eli Türkoğlu ile birlikte profesyonel olarak seslendirmiştir.

Bu Benim Öyküm dışında, Açıldı Kapılar, Elveda, Sonbahar ve Oğuzhan Uğur’un doğum gününe hitaben seslendirdiği iyi ki doğdun angaralı şarkıları ile müzik severlerden tam not almıştır. Albüm çalışmaları, Bu Benim Öyküm, Yanlış ve Yelkovan.

İlk dönemlerde şöhret olacağını hissettiğinde sosyal medya hesaplarını kapatmış ancak zamanla buna mecbur kalmıştır. Hiç ünlü olmak gibi bir derdi olmadığını dile getiren Tuğçe Kandemir günümüzde ise sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 657bin civarındadır.

En fazla merak edilen sorulardan birisi ise sevgilisi var mı? varsa kimdir? sorusu ancak maalesef bu sorunun cevabına ulaşılamamıştır. Youtube video sitesinde seslendirdiği her şarkı milyonlarca dinlenme sayısına sahiptir. En son 2019 yılının Ekim ayında Youtube video sitesinde TTE PRODUCTION etiketi ile yayınlanan “Yelkovan” isimli tekli çalışması yayınlanmıştır.

(0) Comments

Yorum Yazın